..::AtlantisWap::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::AtlantisWap::..

Yeni Nesil Forum

AnasayfaKapıATLANTIS RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kuşum Aydın'ın yeni imajı

2 posters
YazarMesaj
YaSeNYA
Admin
Admin
YaSeNYA

Kadın
İş/Hobiler : Medya
Lakap : Yasi
REP :
Kuşum Aydın'ın yeni imajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kuşum Aydın'ın yeni imajı Right_bar_bleue

RUH HALİ : Kuşum Aydın'ın yeni imajı Gicik10

Kuşum Aydın'ın yeni imajı Empty
MesajKonu: Kuşum Aydın'ın yeni imajı   Kuşum Aydın'ın yeni imajı Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 11:18 am

Kuşum Aydın yeni imajıyla ortaya çıktı. O süslü püslü hali gitmiş, bakın nasıl olmuş?

Kuşum Aydın'ın yeni imajı Aydin10

Evlenip, Amsterdam'a yerleştiği konuşulan 'Kuşum Aydın' yeni imajıyla ortaya çıktı! Artık yalnızca ailesini görmek için Türkiye'ye geldiğini belirten şarkıcı, "Süse, püse veda ettim. Sakal-bıyık bıraktım" dedi.
Aydın, değişimiyle ilgili şu bilgileri verdi: "Artık saçlarımı boyamıyorum. Transparan kıyafetler de giymiyorum. Amsterdam'da çok güzel bir yaşamım var. Çok huzurluyum. Avrupa'nın çeşitli yerlerinde çalışıyorum. Her hafta sonu bir konserim var. Her şey çok güzel gidiyor..."

Aydın'ın 'erkeksi' imajı, son aylarda takım elbiseyle gezen Fatih Ürek'teki değişimi anımsattı.
Http://www.yasenya.forumlari.net
suu

Kadın
İş/Hobiler : cocuklarim
Lakap : suu
REP :
Kuşum Aydın'ın yeni imajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kuşum Aydın'ın yeni imajı Right_bar_bleue

Kuşum Aydın'ın yeni imajı Empty
MesajKonu: Geri: Kuşum Aydın'ın yeni imajı   Kuşum Aydın'ın yeni imajı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 3:25 pm

süperr oldu bak helal valla ...

Kuşum Aydın'ın yeni imajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» N96: yeni resimler
» MSN'den yeni kabus!!!!
» Facebook'a yeni tehdit!
» Yeni Xbox geliyor!