..::AtlantisWap::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::AtlantisWap::..

Yeni Nesil Forum

AnasayfaKapıATLANTIS RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Viyana zaferi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

REP :
Viyana zaferi Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Viyana zaferi Right_bar_bleue

Viyana zaferi Empty
MesajKonu: Viyana zaferi   Viyana zaferi Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 2:13 am

Milli Takım Viyana'yı da kuşatarak yeni bir tarihe imza attı. Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim maç sonrası mutluluğunu şu kelimelerle ifade etti.

İşte Terim'in konuşmalarından satır başları;

KENDİMİZİ HATIRLATACAĞIMIZI SÖYLEMİŞTİK

"İnanılmaz bir maçtı. Kendimizi hatırlatıcağımızı ifade etmiştim. Yavaş yavaş hatırlatıyoruz. Ülkemizin gururu bir takımız."

TERİM'İN TÜRK HALKINDAN BİR RİCASI VAR

Fatih Terim, Çek Cumhuriyet maçı sonrası sevinç gösterilerinde ufak bir kızın başına gelen talihsiz olaydan dolayı, Türk halkından bir ricada bulundu, "Lütfen güzel sevinelim... Silahlarımızla sevinmeyelim... Bizim sevincimiz başkasının üzüntüsü olmasın. Halkımdan rica ediyorum. Daha biz onlara çok şeyler göstereceğiz." dedi.

BİZ YEMEDEN AÇILAMIYORUZ

Maçla ilgili yorum yapan Terim, "Biz yemeden açılamıyoruz. Kovalamanın, sırtını yere getirmemenin zaferidir bu... Hepsini alınlarından öpüyorum." diyerek sözlerini şöyle sürdürdü;

"Yarı finale geldik... Ama allah izin verirse çok daha güzel şeyler yapacağız... Allah nasip ederse "biz gidiyoruz".... Ülkemizin böyle bir finalle karşına çıkmak çok gurur verici."

alıntı
https://atlantiswap.yetkin-forum.com

Viyana zaferi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-