..::AtlantisWap::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::AtlantisWap::..

Yeni Nesil Forum

AnasayfaKapıATLANTIS RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GeL hadi Düşüyorum

YazarMesaj
YaSeNYA
Admin
Admin
YaSeNYA

Kadın
İş/Hobiler : Medya
Lakap : Yasi
REP :
GeL hadi Düşüyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GeL hadi Düşüyorum Right_bar_bleue

RUH HALİ : GeL hadi Düşüyorum Gicik10

GeL hadi Düşüyorum Empty
MesajKonu: GeL hadi Düşüyorum   GeL hadi Düşüyorum Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 2:02 pm

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa e$ oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLu$ ,kaçıncı diriLi$...

unuTacaktım...

UnutmaLıydım ya beLki de...!

OLMADI...

U-NU-TA-MA-DIM!

Soquk duvarLara anLatıyorum $imdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 dü$ünceyLe,yine sana doyamadan...

Seni anLatıyorum...GözLerinin qüzeLLiqini, duru$unun asaLetini ve o qünü,qezdiqimiz yerLeri, mutLuLuqumuzu anLatıyorum,yüreqime vurduqun mühRünü...Ve daha nicesini.... hiSsediyoRmuSun?

(D) uyuyoRmusun?

Sen uykunun biLmem kaçıncı evResindeyken ben seni dü$ünmekten bitap (D)Ü$ÜYORUM! GözLerimin kankıRmızıLıqını qizLeyip de qeceden,cümLeLerimdeki hüzne batıp,içten içe bitiyoRum. Hani hissedeRsin beLki diye kapıLarımı hep aCık tutuyoRum. GeL diyoRum qeL... Habersiz qeL,sebepsiz qeL,seSsiz ya da $ahLanarak...

"GEL"

BekLiyorum...
UMUDUN BİTTİGİ 1 YER YOK BENİM DÜNYAMDA!

Bütün kırıLmı$ daLLara raqmen, ufacık bir daLa tutunmu$ da bekLiyor aciZ ruhum... Varsın acıLara qebe oLsun yüreqim, vaRsın siyahLara mesken oLsun bicareLiqim... Ama tuttuqum daLı bırakamam, öLüme ***üRse biLe umudum biLdiqim...

1 sen vaRdın ya yüreqimde, yine 1 sen varsın ve HEP OLACAKSIN...
Ya sen ya hiç diyemiyor qönüL ,YA SEN YA DA... SEN...

Sensizken, heR qecen qünüm qectiqiyLe kaLmıyor, 1 paRca qötürüyoR benden... Ses edemiyoRum, kızamıyoRum, sövemiyoRum ya da savunamıyoRum kendimi fütuRsuzca...
Hayatımın nasıLda yava$ yava$ cıkmaza sürükLendiqini izLiyorum sadece, çareSizce...
Ama hala ufukta 1 qüne$ var,az 1 ı$ık... Bu biLe yetiyoR nefes aLmama...

eLindekiLerLe yetinmeyi biLmeLiymi$ ya insan öqrendim i$te...

Susacaktım, suSmadı yüReqim...

aqLıyorum $imdi,tükeniyoRum, ama bekLiyoRum..

"GEL HADİ..."

(D) Ü$ÜYORUM...

(D) UYUYORMUSUN?
DinLe....
N.e.f.r.e.t.i.m.s.i.N
oysa ki...
N.e.f.e.s.i.m.d.i.N

alıntı
Http://www.yasenya.forumlari.net

GeL hadi Düşüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics