..::AtlantisWap::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::AtlantisWap::..

Yeni Nesil Forum

AnasayfaKapıATLANTIS RadyoLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben hiç sensiz kalmadım ki...

2 posters
YazarMesaj
YaSeNYA
Admin
Admin
YaSeNYA

Kadın
İş/Hobiler : Medya
Lakap : Yasi
REP :
Ben hiç sensiz kalmadım ki... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ben hiç sensiz kalmadım ki... Right_bar_bleue

RUH HALİ : Ben hiç sensiz kalmadım ki... Gicik10

Ben hiç sensiz kalmadım ki... Empty
MesajKonu: Ben hiç sensiz kalmadım ki...   Ben hiç sensiz kalmadım ki... Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 9:16 am

Ben hiç sensiz kalmadım ki... Kalple10
bu günlerde bir korku kaplıyor içimi, belki de seni kaybetmek endişesi yaratıyor bu korkuyu. eskiden böle korkularım yoktu, senden sonra başkalaştım.
korkmamalıyım belki de sen gülüp geçeceksin kelimelerime belki ama durduramıyorum hayatımda hiçbirşeyden korkmazken ayrılıklardan korkar oldum korkum seni kaybetmek o kadar değerlisin ki bende korkuyorum elimde değil, napıyım ben hiç sensiz kalmadım ki...

şimşekten korkar ya insan onun gibi bir şey. korkularım sana değil korkum seni çok sevmek, sevgiden korkar mı insan korkuyorum işte. o kadar örtüşüyorsun ki düşlerimle ya bir gün gidersen....

ben hiç sensiz kalmadım ki...
ben sensiz kalamam ki...
Http://www.yasenya.forumlari.net
ferhat_027
Üyeler
Üyeler

REP :
Ben hiç sensiz kalmadım ki... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Ben hiç sensiz kalmadım ki... Right_bar_bleue

Ben hiç sensiz kalmadım ki... Empty
MesajKonu: Geri: Ben hiç sensiz kalmadım ki...   Ben hiç sensiz kalmadım ki... Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 4:19 pm

ellerine saglık kardeşim

Ben hiç sensiz kalmadım ki...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-